Ana sayfa / Banka / Vakıfbank / Vakıfbank Faiz Oranları 2019

Vakıfbank Faiz Oranları 2019

Vakıfbank, kamu bankaları arasında önemli bir yerdedir ve Vakıfbank faiz oranları 2019 avantajları ile her türlü ihtiyacın uyun şartlarda giderilmesi söz konusudur. Vakıfbank, ihtiyaçların karşılanması için en uygun krediyi veren bankalardan biridir. Ancak banka, kredi konusunda diğer bankalara göre biraz daha katıdır. Kredi kullanmak isteyenlerin belli şartları yerine getirmesi gereklidir. Öncelikle düzenli bir aylık gelirin olması şarttır. SMS’le kredi başvurusu yapılarak Vakıfbank’tan kredi limiti kolayca öğrenilebilir. Bunun için TC Kimlik Numarası yazıldıktan sonra 5724’e SMS gönderilmelidir.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank, sıfır ve ikinci el araçlar için cazip faiz oranlarıyla taşıt kredisi vermektedir. Taşıt kredisi aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak geri ödenebilir. Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranları ise aylık yüzde 1,85’tir. 48 aya kadar varan vade seçeneği ile Vakıfbank faiz oranları 2019 fırsatlarından kefilsiz yararlanılabilir. İkinci el taşıt kredisinde de aynı koşullar geçerlidir. Banka, “Doğa Dostu Taşıt Kredisi Kampanyası” düzenlemiştir. Hibrit ve LPG’li sıfır km otomobillere yönelik “doğayı tam gaz koruma kredisi” veren bankadan 48 aya kadar vadelerle aylık yüzde 1,85 faiz oranı ile taşıt kredisi kullanılabilir.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank konut kredisi ise uygun şartlarda ev sahibi olunabilir. Sarı Panjur Konut Kredisi Kampanyası düzenleyen Vakıfbank konut kredisi faiz oranları ise aylık yüzde 0,98’dir. 120 aya varan vade seçenekleriyle bir milyon 200.000 TL’ye kadar konut kredisi kullanılabilir.

Kentsel Dönüşüm Kredisi ise konutlarını yeniden inşa etmek isteyen hak sahiplerine, riskli yapılarda en az 1 yıl oturan kiracı veya sınırlı ayni hak sahiplerine, konutu riskli yapı olarak tespit edilen ve farklı bir konut almak isteyen maliklere verilmektedir. Bu kredi, 120 aya varan vadeler ayık yüzde 1,75 faiz oranıyla kullanılabilir. Ancak devlet bu krediye A sınıfı verimlilikte yüzde 0,41, B sınıfı verimlilikte aylık yüzde 0,37, standart olarak ise ayık yüzde 0,33 destek vermektedir.

  • Kamuya Özel Sarı Panjur Ev Kredisi, sadece kamu çalışanlarına özeldir. 120 aya kadar vade seçeneği vardır. Kampanya, yeni konut alımları için geçerlidir.
  • Kışa Özel Sarı Panjur Konut Kredisi’nde ise eşit taksitli, eşit ana paralı, artan taksitli ve azalan taksitli seçenekleri sunulmaktadır. Vakıfbank konut kredisi faiz oranları ise 1,67 ile 1,69 arasındadır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank, uygun faizlerle tüm ihtilaçların karşılanmasını sağlayan “ihtiyaç kredisi” vermektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ise aylık yüzde 2,35’tir. 36 aya varan vadelerle kullanılan ihtiyaç kredisinde faiz oranı, banka müşterisine ya da kredi notuna göre daha uygun şartlardadır. Avantajlı Vakıfbank faiz oranları 2019 ayrıcalığı ile özellikle emekli müşterilere özel kampanyalar düzenlenmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Bağlanma başlıklı makalemizde müşteri temsilcisine bağlanma bankalar, vakıf müşteri temsilcisi ve vakıfbank müşteri temsilcisine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir