Ana sayfa / Kredi Kartı / Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu 2018 Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu 2018 Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için birçok farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan size uygun olanını tercih ederek hemen kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Vakıfbank tarafından sunulan kredi kartları ve diğer kredi kartı niteliğindeki hizmetlerden faydalanmak için yapabileceğiniz ilk unsur hiç şüphesiz şubelere gitmektir. Eğer kredi kartı almak istiyorsanız ilk olarak kredi katınıza karşın olan beklentilerinizi incelemeniz gerekmektedir. Vakıfbank kredi kartı çeşitleri arasında size en uygun olanı belirlemeniz gerekmektedir. Bunun için gereksiz bir işlem olarak görüş elde etmeyin. Nitelikli ve mantıklı bir kredi kartı kullanımı için kredi kartlarınızın size uygun şartları barındırması gerekmektedir. Vakıfbank kredi kartı başvurusu için 12 adet seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında yer alan kartlardan birini seçmeniz gerekir. Bu seçimde şubeler ve Vakıfbank çağrı merkezi de sizlere yardımcı olacaktır. Tüm kredi kartı çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan diğer içeriğe göz atabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 0724 numaralı Vakıfbank çağrı merkezi üzerinden de tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Başvuru için telefondan ve internet ortamından destek alabilirsiniz. Kredi kartları arasından seçiminizi yapın ve sonrasında aşağıdaki yöntemleri kullanarak başvuru aşamasına gelin. Vakıfbank kredi başvurusu için ilk olarak bireysel borç durumunuzun yeterli olması gerekmektedir. Vakıfbank kredi kartı başvurusu içerisine girmeniz durumunda banka tarafından ekonomik geçmişiniz ve mevcut durumunuz incelenir. Sonrasında tarafınıza ait borç ödeme bilinci tespit edilir ve sonrasında onay verilir. Eğer borcunuz fazlaysa ve güncel kredi notunuz vasat durumdaysa tarafınız Vakıfbank kredi kartı verilmeyecektir. Dilerseniz Vakıfbank kredi kartı başvurusuna nasıl dahil olabileceğinizi ve nerelerden başvuru yapabileceğiniz anlatalım.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nerelerden, Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için birkaç alternatif yönteminiz bulunmaktadır. Bu yöntemlerden sizlere uygun olanını kolayca tercih edebilirsiniz. Hiçbir kredi kartı başvurusu yöntemi için ekstra ücret uygulaması yoktur. Merak edenler için çağrı ve mesaj yoluyla yapılan başvurularda, Vakıfbank iletişim kanalları tarafından ekstra olarak ücret talep edilmeyecektir. Vakıfbank kredi kartı başvurusu için yapacağınız armalar ve göndereceğiniz mesajlar sizlerin operatör anlaşmalarına göre standart verilerle ücretlendirilir. Bu süreçte nasıl ve nereden başvuru yapabileceğinize şu şekilde göz atalım. Kredi kartı başvuru yöntemleri:

İnternetten Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Bu başvurusu internet üzerinden yapabilmek için ilk olarak buraya tıklayın. Buraya tıkladığınızda en altta yer alan sözleşme kabul kısmına tıklayın ve sözleşmeyi kabul edin. Sonrasında kredi kartı başvurusu kısmına tıklayın ve açılan ekrana doğru ilerleyin. Vakıfbank kredi kartı başvurusu için tarafınıza sorulan tüm suallere doğru ve eksiksiz cevaplar verin. Burada henüz ilk menüde sizlerin tercih ettiği kredi kartı türü de sorulmaktadır. Burada rastgele bir seçim yapmayın. Size uygun olan kredi kartını önceden tespit ederek buraya hazır bir şekilde gelin. Vakıfbank kredi kartı çeşitleri arasından mantıklı seçim yapmanız gerekir.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için “sözleşme” yazısına tıklayın ve evrakı görüntüleyin.

Bu kanal üzerinden başvuru yaptıktan sonra tarafınıza gerek SMS gerekse de telefon çağrısı yoluyla geri dönüş yapılacaktır. Bu başvuruda başvuru yapanın adına kayıtlı olan telefonun verilmesi çok daha iyi olacaktır. Bu sayede bankanız size daha çabuk ulaşabilir. Sözleşmeyi incelemek ve detayları görmek istiyorsanız yukarıdaki görselde yer alan bölgeye tıklamanız yeterlidir.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu SMS İle Nasıl Yapılır?

Günümüz teknolojileri arasında birinci sırada yer alan telefonlar içinde birçok farklı başvuru seçeneği bulunmaktadır. Oturduğunuz yerden Vakıfbank kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz. Bu süreçte yapacağınız başvurularda ekstra ücret tarafınıza yansıtılmayacaktır. Vakıfbank SMS kredi kartı başvurusu için yapmanız gereken SMS mesajını sizlere aşağıda anlattık. Bu mesajı yazın ve ilgili numaraya gönderin sonrasında anlık olarak tarafınıza banka SMS servisi dönüş yapacaktır. Bu sayede kredi kartı başvurunuzun ne durumda olduğunu dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz. Ön onay sürecinde mesajda yer alan TC üzerinden kredi notu tespiti yapılır ve kişinin ekonomik sorumluluk düzeyi tespit edilir. Vakıfbank kredi kartı başvurusu için göndermeniz gereken SMS mesajı şu şekildedir:

VAKIFBANK SMS KREDİ KARTI BAŞVURUSU 

“VB yaz boşluk bırak, TC kimlik numaranı yaz ve 5724‘e gönder.”

ÖRNEK SMS : “VB 11111111111”

Vakıfbank Telefondan ve İnternet Bankacılığından Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için yapmanız gerekenleri sizlere tek tek anlattık. Sonrasında sizlere telefondan arayarak kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağını anlatmak istiyoruz. Vakıfbank telefondan kredi kartı başvurusu için tarafınızın Vakıfbank çağrı merkezini araması gerekmektedir. Bu süreçte Vakıfbank müşterisi olmanız veya olmamanız pek önem arz etmemektedir. Bu başvuruyu hızlıca yapmak ve sonrasında hemen müşteri temsilcisine bağlanmak için aşağıdaki aşamaları sırasıyla eksiksiz olarak uygulayın. Vakıfbank kredi kartı başvurusu SMS ile nasıl yapılır? işte aşamalı anlatım:

  • 0850 222 0724 numarasını arayın.
  • Sonrasına menüden “2” numaralı tuşa basın.
  • Bu sayede “Kredi Kartı” işlemleri menüsüne geçiş yapmış olacaksınız.
  • Sonrasında menü üzerinden “0” tuşuna basın ve direkt müşteri temsilcisine bağlanın.
  • Vakıfbank müşteri temsilcisine bağlanma sonrasında durumu müşteri temsilcisine anlatarak kredi kartları hakkında detaylı bilgi alabilir ve aktif olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Mümkün Müdür? Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde kredi kartı borcu kredisi, kredi kartı borcu yapılandırma ve kredi kartı borcumu ödeyemiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir