Ana sayfa / Krediler / İhtiyaç Kredileri / Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Özellikleri ve Başvuru

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Özellikleri ve Başvuru

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi günümüz ihtiyaç kredileri arasında oldukça önemli bir yer almaktadır. Esnek ödeme seçenekleri ile ön plana çıkan bu kredi türünde, taksir periyotları ve vade oranları kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Düzenli geliri olup, teminat gösterebilen herkes bu krediden faydalanabilir. Genel bir bakış attığımızda, piyasada yer alan diğer kredilere göre daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Kredi kullanmak ne yazık ki günümüz ihtiyaç dünyasının bir gereği haline geldi. Kaliteli ve ihtiyaçların olmadığı bir yaşantı sadece bir hayal olarak kalıyor. Kredi kullanmak kötü bir şey değildir, sadece bilinçli kredi kullanımı ön planda olmalıdır. Aksi takdirde kişi çok zor durumda kalabilir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi için tam bir karar vermeden, geçmiş kredi süreçlerinizi hatırlamanızı öneririz.

Vakıfbank bünyesinde sunulan bu taksitli kredi ile, minimal ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz. Bu kredi teminat karşılığında kullanılabilmektedir. Yani kişi, bankaya krediyi ödemediği takdirde el koyabileceği bir unsur vermelidir. Bu kefil olabilir veya taşınmaz bir mal olabilir. Kredi tutarına göre teminat türü ve talebi değişecektir. Aylık gelirinizi de tam olarak kanıtlamanız gerekmektedir. Taksili kredi bünyesinde ne yazık ki resmi gelir baz alınmaktadır. Bu krediden faydalanmak isteyen kişilerin ticaret ile uğraşmaları durumunda, resmi gelirleri baz alınacaktır. Yani düzenli geliri yüksek olan kişiler faydalanabilir, değişken yüksek gelirli kişiler bu krediden fayda sağlayamayacaktır.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi bünyesinde iki tür ödeme seçeneği bulunmaktadır. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi özellikleri arasında yer alan bu ödeme seçeneklerinin ilki aylık olarak taksit ödemektir. Diğeri ise genellikle esnaflar için sunulan üç ayda bir taksit ödeme seçeneğidir. Yükselen veya düşen faiz süreçleri de yine bu kredi içerisinde yer almaktadır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi bünyesinde 48 aya kadar vade olanağı sunulmaktadır. Bu kredi bünyesinde faiz oranları vade süresine ve teminat gösterilen unsura göre değişkenlik göstermektedir. Bunlara bağlı olarak değişen faiz oranları aşağıdaki tabloda mevcuttur.

Vakıfbank Taksitli Kredi

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi bünyesinde bulunan özellik ve fırsatları sizlere anlattık. Bu krediye başvuru yapmak için internet başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru ekranı üzerinden kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer müşteri iseniz, bu başvuruyu mobil uygulama üzerinden de kolayca yapabilirsiniz.

Eğer illa şubeye gidip yapmak isterseniz de Vakıfbank ihtiyaç kredisi için gerekli evraklar şu şekildedir:

  • Ehliyet veya kimliğin aslı ve fotokopisi
  • Kredi türüne göre ek belge veya teminat bildirgeleri.

- Bir önceki yazımız olan Emeklilere Kredi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde emekli kredileri ve emekliye kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir