Ana sayfa / Genel / Vodafone’dan Bedava İnternet Nasıl Kazanırım?

Vodafone’dan Bedava İnternet Nasıl Kazanırım?

Vodafone, evde internet, Red ve yanımda kampanyaları ile abonelerine sayısız avantajlar sunmaktadır ve kullanıcılar, Vodafone’dan bedava internet nasıl kazanırım sorusunun cevabını araştırırken faturalarının düşmesini hedeflemektedir. Vodafone aboneleri, faturasız hatlarına 40 TL ve üzerinde yükleme yaptıklarında bir hafta boyunca kullanabilecekleri 1GB bedava internetin sahibi olmaktadır. Yüklenen 40 TL’nin başka paket almak ya da diğer harcamalar için kullanmak mümkündür. Bu sayede yüklenen 40 TL abonede kalmakta, 1GB internet karı elde etmektedir. Vodafone, e-Fatura ya da SMS Fatura yöntemini kullanan abonelerine bedava internet avantajı sunmaktadır. Bunun için “EFATURA” yazıp boşluk bırakıldıktan sonra elektronik posta adresi yazılmalı ve 7000′ e ücretsiz SMS olarak gönderilmelidir. İşlemin sonunda 15 gün süresince kullanılabilecek 1GB hediye internet paketinin hatta yüklenmesi söz konusudur.

Vodafone’dan Yanımda Uygulamasıyla Bedava İnternet

Mobil cihazlarda “Vodafone Yanımda” uygulamasına giriş yapıldığında anında 250MB’den 5GB’ye kadar bedava internete sahip olunabilmektedir. Bunun için mobil cihazlar “Vodafone Yanımda” uygulamasına giriş yapılmalı, ardından “Bana Ne Var”bölümüne girilmelidir. Bu bölümde hediye çarkı görülmektedir. Hediye çarkı çevrilerek bedava internet paketine sahip olunabilmektedir. Bu çark haftanın her günü bir sefere mahsus olmak üzere çevrilebilmektedir. Sürpriz hediyelerin yanı sıra 6 saat boyuna kullanılabilen 5GB’e kadar internete sahip olunabilmektedir. Vodafone 2GB internet hediyesini de “SUPER2GB”yazılıp 3636’e SMS gönderildiğinde bedava internet kullanılabilmektedir. Vodafone’dan bedava internet nasıl kazanırım denilerek 2GB’lik kampanyaya katıldıktan sonra paketin bitim süresine yakın iptal edilmelidir. İptal edilmediği takdirde paket otomatik olarak yenilenmektedir.

Vodafone’dan Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone geleneksel harca kazan kampanyası ile de yükleme ya da harcamalara göre 500dakika ile 1GB internet kazanma fırsatı sunmaktadır. “BANANEVAR” yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderildiğinde ya da “Vodafone Yanımda” uygulamasına giriş yapıldığında konuşma ve internet fırsatı elde edilmektedir. Vodafone, faturasız hat sahiplerine her Perşembe günü hediye sunmaktadır. Vodafone’dan bedava internet nasıl kazanırım sorusunun bir başka cevabı da tek seferde yapılacak olan TL yüklemelerinde, yükleme miktarının 100’le çarpımı kadar internet bir gün geçerli olmak üzere hediye edilmesidir. Zaman zaman bu tür kampanyaların devamı da paylaşılmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Vodafonedan İster 3GB İster 20GB Bedava İnternet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir