Ana sayfa / Genel / Vodafonedan İster 3GB İster 20GB Bedava İnternet

Vodafonedan İster 3GB İster 20GB Bedava İnternet

Vodefone kullanıcılarına hediye web paketleri sunarken, Vodafone bedava internet kampanyası araştırması yapıldığında 3GB ya da 20GB bedava internet paketi sahibi olunacağı bilinmelidir. Özellikle Vodafone Red’e gelenler bedava internetin tadını çıkarmaktadır. Özelikle Vodafone Red’e gelip 12 ay kalma sözü veren aboneler, mevcut tarifelerinin üzerine 3GB bedava internet kazanmaktadır. Yeni Vodafone Red 7, Yeni Vodafone Red 10, Yeni Vodafone Red 15 ve Yeni Vodafone Red 20 tarifesine yengi gelen abonelere, 12 aylık taahhüt vermeleri durumunda aylık fatura üzerinden hem 11 TL indirim hem de 3GB web sahibi olmaktadır. Abonelerin 3GB’lik hediye web paketleri 12 ay süresince hatta yüklenmektedir. İnternet kullanımında ilk olarak 3GB hediye web paketi devreye girmektedir. Yurt dışı kullanımlarında ise yurt dışı data paketi alınmalıdır.

Vodafone’dan Sokakta Bedava İnternet

Vodafone aboneleri, sokakta internet hediye paketinden de yararlanabilmektedir. Özellikle Vodafone Internet Avcıları oyununun mobil cihaza yüklenmesi ile birlikte ayda 20GB’a kadar ücretsiz web kazanmaktadır. Vodafone FreeZone’lular oyunda avladığı bitleri hemen hediye ya da indirimli web paketine dönüştürebilmektedir. İnternet Avcıları Oyunu, Vodafone tarafından 26 yaşından küçükler için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca Vodafone bedava internet kampanyası isteyenler özellikle 20GB internet için İnternet Avcıları oyununu oynamak zorundadır. Bu oyun, bireysel ya da kurumsal Vodafone aboneleri tarafından oynanabilmektedir. İnternet Avcıları oyununu kullanan oyuncular, Vodafone’un kullanım koşullarını peşinen kabul etmektedir. Vodafone aboneleri bir günde en fazla 200 bit toplayabilmektedir. Bu sayının üstünde bit toplanması söz konusu değildir. 2000 bit limitine ulaşan oyuncuların uygulamayı yeniden yüklemeleri halinde bit avlamayı sürdürebilmektedir ancak fakat avladığı bitlerin hesaba yüklenmeyeceği bilinmelidir.

Vodafone Kampanya Hediyeleri Ay İçinde Kaç Defa Alınabilir?

Vodafone aboneleri, bir saatlik bedava internet paketini bir ayda azami 15 kez alabilmektedir. 6 saatlik 1GB ücretsiz internet paketi ise ayda yalnızca 4 kez alınabilmektedir. Vodafone abonelerinin, bir günlük 1G bedava internet paketini bir ay içinde bir kez alma hakkı bulunmaktadır. O halde Vodafone bedava internet kampanyası denildiğinde bu şartlar yerine getirildiğinde toplam olarak bir ayda 20GB bedava internet kullanılabilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Turkcell Mobil Bedava İnternet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir